Producent systemów elewacyjnych, okienno-drzwiowych i fasad – Alsal

ALSAL to jeden z wiodących producentów systemów elewacyjnych wśród polskich firm aluminiowych produkujących i montujących systemowe oraz niesystemowe konstrukcje aluminiowo-szklane dla budownictwa.

Jesteśmy obecnie liderem w dziedzinie projektowania, wykonawstwa i montażu elementów budynków jak fasady, systemy aluminiowe dla budownictwa, okna oraz drzwi. Naszą pozycję zawdzięczamy doświadczeniu, naszym partnerom – odbiorcom, dostawcom i pracownikom oraz stosowanym technologiom.

Stosowane technologie i posiadany park maszynowy wespół z posiadanymi umiejętnościami pozwalają nam realizować zamówienia klientów zarówno przy zastosowaniu rozwiązań systemowych jak i wysoce zindywidualizowanych specjalistycznych i często skomplikowanych projektów. Dbamy o wysoką jakość systemów aluminiowo-szklanych zawsze stosując najbardziej aktualne systemy i normy kontroli jakości na każdym etapie tworzenia naszych produktów, od powstawania projektu na podstawie rysunków architektonicznych, poprzez zamawianie najwyższej jakości surowców i półproduktów do stosowania zaawansowanych, najwydajniejszych pod każdym względem technologii obróbki oraz łączenia szkła i aluminium. Konsultujemy z naszymi partnerami wybór najlepszych i najbardziej opłacalnych pod względem ekonomicznym, energetycznym i estetycznym rozwiązań i zawsze jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pytania, aby pomóc w realizacji Państwa wizji, której urzeczywistnienie będzie mogło trwać przez dziesięciolecia.

As a prove of our high service quality
and Alsal as a choosen constructor we present our certificates :

  • Certyfikat ISO 9001
  • ZKP
  • Dow Corning Quality Bond
  • Compatibility certificate ITB-010/U
    Montaż lekkich ścian osłonowych z aluminium,
  • Compatibility certificate IMP
    Drzwi przeciwpożarowe SAPA BUILDING System SFB 2074.

Recent realizations

Sorry, no posts matched your criteria.

News

Sorry, no posts matched your criteria.